Projekty specjalne

image

POZNAŃSKI OKRĄGLAK

Projekt i wykonanie skarpetki z wizerunkiem poznańskiego Okrąglaka, przedstawiciela naszego ulubionego modernizmu. Wykonany dla Poznańskiej Lokalnej Informacji Turystycznej.
image

NOVARTIS

Projekt graficzny i nadruk na uszytej przez nas torbie bawełnianej z kolorowymi rączkami. Projekt zakładał połączenie trzech różnych miast w jednym miejscu, stąd pojawiły się symbole charakterystyczne dla tych miejsc.
image

BAŁTYK W POZNANIU

Projekt i produkcja skarpet dla Poznańskiej Lokalnej Informacji Turystycznej - Bałtyk z Poznania. "Mimo że jest jednym z najnowszych budynków w Poznaniu, już stał się wizytówką miasta. W zeszłym roku został uznany za najpiękniejszy w Polsce - w XI edycji plebiscytu Bryła Roku przyznano mu tytuł Bryły Roku 2017. Budynek został zaprojektowany przez uznaną holenderską pracownię MVRDV. Teraz wieżowiec możemy nosić na skarpetkach." (www.naszemiasto.pl)
image

GALERIA MŁOCINY

Projekt i produkcja skarpetek na otwarcie Galerii Młociny. Projekt ściśle związany z identyfikacją wizualną, która powstała na rzecz całości przedsięwzięcia Galeria Młociny.
image

MASECZKI DLA PLOT

Maseczki dla Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej (PLOT). Dwa rodzaje maseczek - jedna kolorowa, na gumkach, w koziołki na granatowym tle z gwiazdkami odpowiadającymi firmowemu logo. Druga, widoczna na koziołku, wiązana na sznurkach, z różnymi symbolami Poznania w kolorze bieli na ciemnym granacie. Maseczki w 100% z bawełny, pakowane w jednostkowe dolinki. Realizacja całego produktu: projekt + szycie.
image

PLOT - Poznańska Informacja Turystyczna

Współpraca w zakresie cyklicznych projektów, dizajnerskich pamiątek promujących Miasto Poznań. Tutaj dedykowane Rogalowi Świętomarcińskiemu skarpetki w dwóch wydaniach kolorystycznych, z personalizowaną metką.
image

WE THINK POLAND

Projekt ovesizowej torby z różnymi realizacjami budynków, najnowszych inwestycji powstających w Polsce, z grupy Echo.
image

SKARPETKI DLA M.ST. WARSZAWY

Współpraca z Miastem Stołecznym Warszawa, jako laureat konkursu "Sztuka Użytkowa promująca Warszawę". Na zdjęciu Wiceprezydent M. St. Warszawy Marcin Olszewski.
image

MTP - Międzynarodowe Targi Poznańskie

Projekt i produkcja dedykowanych skarpetek wraz z pudełkami, z wizerunkiem najbardziej znanego budynku w komplekscie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
image

ROWIŃSKA BUSINESS COACHING

Kolejna realizacja dla Kamili Rowińskiej czyli Rowińska Business Coaching. Autorskie torby ze 100% bawełny o grubszym splocie w intensywnych kolorach różu i turkusu wraz z naszą grafiką z afirmacjami Kobiety Niezależnej Kamili Rowińskiej.
image

FACEBOOK WARSAW

Kubki ceramiczne stworzone na potrzeby biura Facebook Warsaw w Warszawie. Projekt zakładał prostą, minimalistyczną w stylu formę, z lekkim retro wdziękiem. Z tego też względu zastosowałyśmy oszczędną kolorystykę - ograniczoną do czerni, bieli i facebookowej niebieskości. Kubek został zapakowany w brązowe, dedykowane pudełko z okienkiem, z białym logo.
image

RESERVED

Mapka stworzona z okazji otwarcia pierwszego flagowego salonu marki Reserved w Berlinie. Na projekcie znalazł się salon Reserved, ważniejsze berlińskie budynki, a także rowery nawiązujące do akcji rowerowej podczas uroczystego otwarcia.
image

WYSTAWA PIERŚCIONEK Z ORŁEM W KORONIE

Produkty Love Poland Design zostały zaprezentowane jako eksponaty na wystawie "Pierścionek z orłem w koronie", którą zorganizowało Muzeum Regionalne w Stalowej Woli. A tutaj słów kilka o wystawie od organizatorów - "Wystawa o sztuce użytkowej, w której zawarto przekaz patriotyczny, o przedmiotach i projektach „patriotycznie zaangażowanych", w których, jak w lustrze, odbija się historia Polski, a przede wszystkim uczucia i działania Polaków na rzecz ojczyzny – tej dużej i tej małej, na własnym podwórku i w wielkim świecie".
image

ECHO INVESTMENT

Nasz autorski projekt pt. CITY SOCKS - czyli seria skarpet, na miasta w Polsce, w których firma Echo Investment zrealizowało swoje inwestycje. Na skarpetkach dla poszczególnych miast znalazły się odpowiadające im symbole. I tak na skarpetkach z Krakowa pojawiły się obwarzanki, z Warszawy - Pałac Kultury, z Kielc - Baba Jaga, z Wrocławia - krasnoludki, z Gdańska - Neptun, z Poznania - koziołki, ze Śląska - kopalnia, z Łodzi - ulica Piotrkowska. Każda para skarpetek została zapakowana w indywidualne pudełko.
image

FACEBOOOK WARSAW

Kubek termiczny zrealizowany dla Facebook Warsaw, z okazji otwarcia nowego biura w Warszawie.
image

NATO - Szczyt Nato w Warszawie

Skarpetki przygotowane dla gości Szczytu Nato - wersja damska w kolorystyce różowej, wersja męska w garniturowych granatach. Projekt zrealizowany dla Miasta Stołecznego Warszawy.
image

DELOITTE

Kubek termiczny zrealizowany dla firmy Deloitte Polska, z okazji przeprowadzki do nowej siedziby - budynku Q22 w Warszawie.
image

Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji MIPIM 2017 w CANNES

Przygotowanie produktów promujących Warszawę, dla Miasta Stołecznego Warszawy, w ramach projekty GROW with WARSAW, na Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji MIPIM 2017 w Cannes.
image

ROWIŃSKA BUSINESS COACHING

Seria kubków termicznych zrealizowanych dla Rowińska Business Coaching. W trakcie współpracy przygotowane zostały cztery projekty kubków - dwa z afirmacjami "Kobiety Niezależnej", jeden z afirmacjami "Mistrza Sprzedaży" i jeden z sentencją "Przestań marzyć o sukcesie, zacznij na niego pracować".
image

FACEBOOK WARSAW

Realizacja serii różnych autorskich projektów magnesów, na ścianę biura firmy Facebook w Warszawie. Każdy projekt został narysowany ręcznie a następnie poddany obróbce komputerowej. Jest to cykliczny projekt, dzięki któremu co kilka miesięcy powstaje kolejna seria magnesów. Każdy odwiedzający biuro Facebook, może zabrać taki magnes w prezencie na pamiątkę wizyty w biurze Facebook Warsaw.
image

ECHO INVESTMENT

Kubek z autorską grafiką przedstawiającą realizacje w zakresie nieruchomości firmy Echo Investment. Na kubku znajduje się kilkanaście rysunków poszczególnych, już zrealizowanych budynków - wszystkie zostały narysowane ręcznie a następnie poddane obróbce komputerowej. Kubek cieszy się dużym powodzeniem na targach, w których bierze udział Echo Investment.
image

ŚWIĄTECZNY PLAKAT - MOLIERA 2

Projekt i wykonanie plakatu świątecznego dla sklepu Moliera 2. Narysowany ręcznie plakat miał przedstawiać Mikołaja, elementy warszawskie, a także sklep Moliera 2. W założeniu chciałyśmy aby projekt był elegancki i w miarę minimalistyczny a zarazem utrzymany w świątecznej atmosferze. Ze względu na adresata plakat (jako prezent świąteczny był przekazywany wszystkim dużym markom modowym) został oprawiony w czarne eleganckie ramy, a także wzbogacony naklejką z życzeniami na tyle ramy.
image

KONKURS PKO - DUMNI POLSKĄ

Produkt na konkurs "Dumni Polską" zorganizowany przez Bank Polski PKO. Projekt zakładał przygotowanie produkty premium skierowanego do osób na wyższych stanowiskach. Dodatkową wartością było całkowicie polskie pochodzenie produktu. Stąd nasz pomysł na współpracę z jedną z najlepszych wytwórni nalewek w Polsce, celem przygotowania znakomitych owocowych nalewek. Projekt zakładał także stworzenie własnego smaku nalewki, aby był on kojarzony z Bankiem PKO. Produkt miał posiadać indywidualnie zaprojektowane etykiety i pudełka naszego autorstwa (na wizualizacji).