Dwie Siostry i jedno marzenie - dizajnerskie pamiątki, z ilustratorskim wdziękiem, wyprodukowane w Polsce.

LOVE POLAND DESIGN tworzymy my - dwie siostry - Magda i Agata, urodzone Warszawianki, przez przyjaciół nazywane pieszczotliwie - Siostry K.

Magda (po lewej) to realistka, twardo stąpająca po ziemi, która potrafi skonkretyzować i wprowadzić w czyn różnorodne pomysły Agaty (po prawej), która ciągle coś projektuje, przewiduje trendy, wprowadza nowe produkty a przede wszystkim czuwa nad wizją ich wspólnej marki.

Każda z nas odpowiada za konkretną część działań - Agata działa jako Dyrektor Kreatywny (bez jej decyzji nie zostanie przekazany do produkcji żaden projekt)i zajmuje się zarządzeniem firmy, tak aby podążała we właściwym kierunku, a marka się rozwijała i docierała do coraz większej ilości odbiorców.Magda zajmuje się logistyką i finansami. Z nią żaden Excel nie jest straszny! A bez niej nic nie zostanie wyprodukowane, to ona dba także o to, aby produkty trafiały do sprzedaży. Dzięki różnicom stanowimy zgrany, wzajemnie uzupełniający się duet.

Ale w każdej firmie najważniejszy jest Zespół, bo bez niego nie byłoby nic.

Nam udało się pozyskać wspaniałych ludzi i mamy nadzieję, że zostaną już z nami na zawsze.

Jako pierwsza w 2013 roku powstała warszawska marka Wars Sawa Design a pół roku później przyszła na świat jej młodsza siostra,czyli marka z produktami już na Polskę całą, czyli Love Poland Design. Obecnie funkcjonujemy już tylko w ramach Love Poland Design, bo kochamy to co polskie! Wszystkie nasze produkty produkujemy w Polsce, w oparciu o własne autorskie zdjęcia i projekty.

 

Wszystkie nasze grafiki są rysowane ręcznie, stąd ich niepowtarzalny wdzięk.

Nasze projekty tworzymy z przymrużeniem oka i z sentymentem do PRL-u (ale nie z tęsknotą!),

w sprzeciwie do zalewającego nas pamiątkarskiego kiczu, z dbałością o detal i wykonanie.

 

Zapraszamy do naszego świata!

Agata Krulikowska-Florek i Magda Krulikowska-Rogalska