Współpraca

Love Poland Design to rodzinna firma zajmująca się zarówno projektowaniem jak i produkcją w ramach własnej marki, współpracą hurtową, jak i realizacją projektów dla podmiotów komercyjnych, w tym prywatnych firm działających w różnych obszarach, a także hoteli, fundacji i instytucji, jednostek kultury czy samorządowych, miast, informacji turystycznych, i wielu innych.

Maseczki z bawełny (100%) dla Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. Maseczki występują w kilku wzorach i w różnych wydaniach kolorystycznych.

Kubek termiczny dla firmy Deloitte z wizerunkiem ich głównej siedziby w Warszawie - budynku Q22.

Personalizowane skarpetki dla Międzynarodowych Targów Poznańskich. Projekt z Iglicą - najbardziej znanym budynkiem Targów. Do skarpetek - pasujące pudełko.

Skarpetki dla Galerii Młociny, z wykorzystaniem brandingowych elementów.

KIlka edycji magnesów dla siedziby Facebooka w Warszawie. Magnesy przyczepione były do długiej metalowej ściany, a odwiedzający goście częstowali się nimi, na pamiątkę pobytu w firmie.

Kubek termiczny dla Kamili Rowińskiej - dla każdej kobiety niezależnej! Projekt graficzny zakładał rozpisanie afirmacji Kobiety Niezależnej i narysowanie pasujących ikonek.

Kubek ceramiczny wraz z pasującym pudełkiem z okienkiem dla firmy Facebook. Kubek mimo iż wykonany z ceramiki do złudzenia przypominał klasyczny kubek emaliowany, uzyskaliśmy super retro wygląd.

Skarpetki z wizerunkiem Starego Browaru w Poznaniu, wraz z pasującym pudełkiem.

Torba oversize, ze 100% bawełny, uszyta według indywidualnego projektu, z kieszonką w środku. Projekt graficzny z budynkami grupy deweloperów związanych z firmą ECHO.

Skarpetki dla Miasta Stołecznego Warszawy, tutaj w biurze i na nogach Wiceprezydenta Michała Olszewskiego.

Skarpetki podróżujące na Targi MIPIM, Love Poland Design jako Laureat Konkursu na Gadżet promujący Warszawę.

Kilka ze wzorów zrealizowanych dla Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej w Poznaniu. Nasza długoletnia współpraca obfituje w wiele przeróżnych wzorów i mamy nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej..

Kubek termiczny dla firmy Facebook w Warszawie.

Skarpetki dla Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na projekcie główna siedziba Uniwersytetu.

pixel