WARS SAWA DESIGN i LOVE POLAND DESIGN tworzymy my -  dwie siostry - Magda i Agata, urodzone Warszawianki, przez przyjaciół nazywane pieszczotliwie - Siostry K. Magda to realistka, twardo stąpająca po ziemi, która potrafi skonkretyzować i wprowadzić w czyn, szalone pomysły Agaty, która ciągle gdzieś pędzi i coś wymyśla. 

Każda z nas odpowiada za konkretną część działań - Agata działa jako Dyrektor Kreatywny (bez jej decyzji nie zostanie przekazany do produkcji żaden projekt) i zajmuje się zarządzeniem firmy, tak aby podążała we właściwym kierunku, a marki się rozwijały i docierały do coraz większej ilości odbiorców. Magda zajmuje się logistyką i finansami. Z nią żaden Excel nie jest straszny! A bez niej nic nie zostanie wyprodukowane, to ona dba także o to, aby produkty trafiały do sprzedaży. Dzięki różnicom stanowimy zgrany, wzajemnie uzupełniający się duet.

Ale w każdej firmie najważniejszy jest Zespół, bo bez niego nie byłoby nic.
Nam udało się pozyskać wspaniałych ludzi i mamy nadzieję, że zostaną już z nami na zawsze.

Jako pierwsza w 2013 roku powstała warszawska marka Wars Sawa Design a pół roku później przyszła na świat jej młodsza siostra, czyli marka z produktami już na Polskę całą, czyli Love Poland Design. Wszystkie nasze produkty produkujemy w Polsce, w oparciu o własne autorskie zdjęcia i projekty. Wszystkie nasze grafiki są rysowane ręcznie, stąd ich niepowtarzalny wdzięk. Nasze projekty tworzymy z przymrużeniem oka i z sentymentem do PRL-u (ale nie z tęsknotą!), w sprzeciwie do zalewającego nas pamiątkarskiego kiczu, z dbałością o detal i wykonanie.

Zapraszamy do naszego świata!

Agata & Magda Krulikowskie